درباره ما

ما اولین کلاب دوی شهری ایران هستیم. کار ما دویدن و ایجاد یه حس متمایز با دویدن هست. اسم ما تهران‌کلابه. تهران کلاب بیش از 10000 دونده داره و شما هم میتونی یکی از ما باشی. تهران کلاب فقط مخصوص دونده‌های حرفه‌ای نیست و هر کسی با هر سن و سالی و هر سطحی از آمادگی میتونه همراه تهران باشه و با اون بدوه و یا دویدن رو یاد بگیره و از اون لذت ببره.
معروف‌ترین برنامه تهران برنامه جمعه صبح‌هاست که توی اون یه مسیر تقریبا 10 کیلومتری رو داخل شهر انتخاب میکنیم و همه باهم میدویم. برنامه جمعه‌های تهران از سال 96 شروع شده و اون موقع کمتر از انگشتهای دوتا دست دونده داشته ولی الان بیش از 1000 نفر در برنامه‌های جمعه ما شرکت می‌کنند. فعالیت تهران کلاب محدود به رویدادهای دویدن نیست و در زمینه “آموزش صحیح دویدن” هم فعالیت میکنه.
تهران کلاب مجرب‌ترین مربی‌های دوی همگانی رو در کشور داره و کلاس‌های آمادگی برای دویدن استقامت رو برگزار میکنه. در حال حاضر ما با حدود 15 مربی 30 کلاس آموزشی رو در غرب و شرق تهران برگزار میکنیم.
همچنین تهران کلاب و تیمش توی اکثر مسابقات بین‌المللی شرکت میکنند و امکان شرکت توی این مسابقات رو برای شما هم فراهم میکنن. تهران کلاب خودش مسابقه هم برگزار میکنه و در این زمینه همکاری نزدیکی با فدراسیون دو و میدانی و کمیته ملی المپیک داره. تهران کلاب ماراتن بین‌المللی خلیج‌فارس رو برگزار میکنه که بزرگترین مسابقه بین المللی در سطح کشوره.

تهران‌کلاب در رسانه‌ها

فدراسیون دوومیدانی یاد بگیرد!

در مسابقه دوی همگانی که بخش خصوصی در ورزشگاه آزادی برگزار کرده، مردان و زنان بدون مشکل کنار هم دویده‌اند؛ کاری که فدراسیون دوومیدانی در ماراتن بین‌المللی پارس نتوانست انجام دهد.

دوندگان پیشرو شهر تهران در مسیر توسعه ورزش همگانی

تهران- ایرنا- باشگاه‌های ورزشی مردم‌نهاد که این روزها در کشور و به خصوص پایتخت فعالیت گسترده‌ای را آغاز کرده‌اند گام بلندی در مسیر توسعه ورزش همگانی و احقاق فرمایشات مقام معظم رهبری برمی‌دارند

دویدن در ایران؛ از جدایی زن و مرد تا نگاه امنیتی

دویدن در خیابان‌های شهرهای بزرگ دنیا یکی از عادی‌ترین صحنه‌هایی است که شهروندان هر روز با آن سر و کار دارند. اما در ایران موضوع فرق می‌کند. دوندگان با مشکلات متعددی دست به گریبانند، از «بی تفاوتی» و «نگاه غیرحرفه‌ای» مسئولان گرفته تا مسائلی که بر سر راه دویدن زن‌ها قرار دارد. گزارش را بخوانید.

محک

تهران کلاب در مسیر آگاهی‌بخشی از سرطان گام برداشت

محک همه ساله با پیوستن به کمپین جهانی انجمن کنترل جهانی سرطان (UICC) تلاش می‌کند تا زمینه آگاهی بیشتر جامعه را نسبت به موضوع سرطان برای کودک و اهمیت تشخیص زودهنگام این بیماری را فراهم کند.