درباره ما

ما اولین کلاب دوی شهری ایران هستیم. کار ما دویدن و ایجاد یه حس متمایز با دویدن هست. اسم ما تهران کلابه .  تهران کلاب بیش از 10000  دونده داره  و شما هم میتونی یکی از ما باشی. تهران کلاب فقط مخصوص دونده های حرفه ای نیست و هر کسی با هر سن و سالی و هر سطحی از آمادگی میتونه همراه تهران باشه و با اون بدوه و یا دویدن رو یاد بگیره و از اون لذت ببره. معروف ترین برنامه تهران برنامه جمعه صبح هاست که توی اون یه مسیر تقریبا 10 کیلومتری رو داخل شهر انتخاب میکنیم و همه باهم صبح جمعه میدویم ، برنامه جمعه های تهران از سال 96 شروع شده و اون موقع کمتر از انگشتای دوتا دست دونده داشته ولی الان بیش از 1000 نفر در برنامه های جمعه ما شرکت میکنند. فعالیت تهران گسترده است و در زمینه آموزش هم فعالیت میکنه. تهران کلاب مجرب ترین مربی های دوی همگانی رو در کشور داره و کلاسهای آمادگی برای دویدن استقامت رو برگزار میکنه. همچنین تهران کلاب و تیمش توی اکثر مسابقات بین المللی شرکت میکند و امکان شرکت توی این مسابقات رو برای شما هم فراهم میکنن. تهران کلاب خودش مسابقه هم برگزار میکنه و در این زمینه همکاری نزدیکی با فدراسیون دو و میدانی و کمیته ملی المپیک داره . تهران کلاب ماراتن بین المللی خلیج فارس رو برگزار میکنه که بزرگترین مسابقه بین المللی در سطح کشوره.

تهران‌کلاب در رسانه‌ها

فدراسیون دوومیدانی یاد بگیرد!

در مسابقه دوی همگانی که بخش خصوصی در ورزشگاه آزادی برگزار کرده، مردان و زنان بدون مشکل کنار هم دویده‌اند؛ کاری که فدراسیون دوومیدانی در ماراتن بین‌المللی پارس نتوانست انجام دهد.

دوندگان پیشرو شهر تهران در مسیر توسعه ورزش همگانی

تهران- ایرنا- باشگاه‌های ورزشی مردم‌نهاد که این روزها در کشور و به خصوص پایتخت فعالیت گسترده‌ای را آغاز کرده‌اند گام بلندی در مسیر توسعه ورزش همگانی و احقاق فرمایشات مقام معظم رهبری برمی‌دارند

دویدن در ایران؛ از جدایی زن و مرد تا نگاه امنیتی

دویدن در خیابان‌های شهرهای بزرگ دنیا یکی از عادی‌ترین صحنه‌هایی است که شهروندان هر روز با آن سر و کار دارند. اما در ایران موضوع فرق می‌کند. دوندگان با مشکلات متعددی دست به گریبانند، از «بی تفاوتی» و «نگاه غیرحرفه‌ای» مسئولان گرفته تا مسائلی که بر سر راه دویدن زن‌ها قرار دارد. گزارش را بخوانید.

محک

تهران کلاب در مسیر آگاهی‌بخشی از سرطان گام برداشت

محک همه ساله با پیوستن به کمپین جهانی انجمن کنترل جهانی سرطان (UICC) تلاش می‌کند تا زمینه آگاهی بیشتر جامعه را نسبت به موضوع سرطان برای کودک و اهمیت تشخیص زودهنگام این بیماری را فراهم کند.