کلاس

کلاس قدم به قدم تا دویدن (کاهش وزن)
تعداد جلسات: 12 جلسه عملی
تکمیل ظرفیت
شروع کلاس: یکشنبه 7 شهریور ماه 1400
مکان برگزاری: پارک پردیسان
ساعت برگزاری: 7 الی 8:15 صبح
هزینه‌ی کلاس: 1.165 هزار تومان
ظرفیت کلاس:
15 نفر
مدت كلاس:
75 دقیقه
روز برگزاری:
روز های فرد
رویکرد کلی دوره بر مبنای کاهش وزن به وسیله رژیم، تمرینات سبک دو و پایش پزشکی شرکت کنندگان بنا نهاده شده است.  
این دوره برای چه کسانی مناسب است:

افرادی که قصد کاهش وزن از طریق ورزش کردن و رژیم غذایی سالم را دارند. افراد علاقه مند به دویدن که به علت آمادگی پایین جسمانی و یا وزن بالا امکان شروع دویدن بدون آسیب را ندارند. ورزشکاران مبتدی، افراد غیر ورزشکار یا افراد با سابقه کم ورزشی که شرط زیر را دارند. برای افراد 20 تا 49 سال که دارای شاخص توده بدنی بالای 26 می باشند.
این دوره شامل چه مواردی است:

12 جلسه تمرین عملی همراه با مربی تست های پزشکی ضروری ورزشی جهت شروع فعالیت ورزشی شامل: تست ای سی جی جهت بررسی عملکرد قلبی تست بادی کامپوزیشن جهت بررسی شاخص های بدنی یک جلسه مشاوره تغذیه به همراه رژیم غذایی طول دوره یک جلسه مشاوره متخصص پزشکی ورزشی جهت بررسی شاخص های سلامتی لازم نظارت و پایش مستمر ورزشکاران توسط تیم آموزش تهران کلاب
آنچه در این دوره خواهید آموخت:

شما در این دوره ابتدا با انجام تست های لازم و مشاوره پزشکی از وضعیت عمومی سلامتی و وضعیت توده عضلانی و چربی خود آگاه خواهید شد. سپس بر اساس رژیم غذایی ارائه شده توسط کارشناس تغذیه برای کاهش توده چربی با تمرینات کلاس همراه می شوید. در طول دوره همراه با کاهش وزن، اصول دویدن را فرا می گیرید.
شما بعد از این دوره:

در صورت اجرای کامل رژیم ارائه شده و تمرینات کلاس، توده چربی شما به طور محسوسی کاهش خواهد یافت. می توانید مسافت 2کیلومتر را در انتهای دوره بصورت مداوم بدوید. برای ورود به دوره بعد آماده خواهید شد.
برای شرکت در این دوره لازم است:

اگر اولین بار است که در دوره قدم به قدم تا دویدن شرکت میکنید، نیازدارید برای سنجش سطح سلامت با دریافت بسته کامل پزشکی - ورزشی شامل (تست قلب، سنجش توده چربی و عضله و رژیم غذایی مناسب) حداکثر بهره را از این دوره ببرید. اگر قبلا در این دوره شرکت کرده اید، فقط نیازمند بسته شماره دو پزشکی - ورزشی شامل (تست سنجش توده چربی و عضله و رژیم غذایی مناسب) خواهید بود.

ظرفیت تکمیل شده است