از حال خوب تا حس مهر
دوشنبه 1فروردین 1401 / مسافت 12كيلومتر
محل شروع نیاوران

رویداد به پایان رسید

درباره رویداد

سال نو مبارک

ممنون که من رو اسکن کردید، من یه چالشم! چالش از حال خوب تا حس مهر. اگر شما هم میخواید حالتون خوب بشه و این حال خوب رو با مهربونی به بقیه منتقل کنید ادامه بدید.

اول از همه باید حال خودمون خوب بشه تا بتونیم حال بقیه رو خوب کنیم. برای همین باید یه مسافت 6 کیلومتری رو از اینجا تا چک پوینت بعدی مطابق مسیر بدوید و برگردید، یعنی مجموعا 12 کیلومتر. میتونید مسیر رو پیاده روی کنید و یا با دوچرخه طی کنید.

 

بعد از این که حالتون خوب شد، وقتشه این حس بی نظیر رو همراه مهربونیتون با بقیه شریک بشید. میگین با کی؟ چطوری آخه؟ ما بهتون میگیم!

توی این روزهای عید که هر کس به نوعی سعی میکنه شاد باشه، هستند کودکان بیماری که روی تخت بیمارستان‌ها در انتظار درمانند ولی مشکلات مالی والدینشون اجازه خنده دوباره رو از اونها گرفته.

حس مهر یه موسسه خیریه آنلاین هست که از طریق مددکاری بیمارستان‌ها، باقی مانده هزینه درمان این کودکان رو تامین میکنه. در انتهای این چالش شما باید به وب سایت حس مهر مراجعه کنید، پرونده یک کودک بیمار رو انتخاب کنید و هر مبلغی رو که دوست دارید هرچند ناچیز، برای درمان اون کودک هدیه کنید. باید بدونید صددرصد مبالغ اهدایی شما به درمان همون کودک اختصاص داده میشه و پس از تکمیل درمان و ترخیص، تمامی اسناد بیمارستانی و مبالغ پرداختی با حفظ محرمانگی برای شما ارسال میشه.

اینطوریه که میشه توی همین عید، خیلی ساده، حال خوب خودمون رو با کودکانی که به مهربونیمون نیاز دارند قسمت کنیم، تا لبخندی هم بر لب های کوچیک اون‌ها و خانواده‌های نگرانشون بیاد.

بعد از این که چالش رو تموم کردید با بیلبورد انتهای مسیر عکس بگیرید و عکساتونو با هشتگ #اثرگذار_باشیم @hessemehr منتشر کنید.

این چالش با همکاری تهران کلاب و حس مهر طراحی شده.

شرایط شرکت کنندگان

بدينوسيله باتائيد فرم ثبت نام در كلوپ دو تهران اعلام مي نمايم تمامي موارد ذيل را مطالعه نموده و متعهد به انجام آنها مي باشم:

  • مسير تمرين را از قبل بررسي نموده و از كليه عوامل محيطي و موانع شهري در طول مسير مطلع مي باشم.
  • در طول تمرين ملزم به استفاده از ملزومات ورزشي و استفاده از مسيرهاي پياده رو و امن براي عابر پياده بوده و چنانچه الزام به عبور از تقاطع ها وجود داشته باشد با حفظ جوانب احتياط و رعايت حق تقدم از هر گونه حركت پر خطر اجتناب مي كنم.
  • اينجانب از سلامت و آمادگي فيزيولوژيكي مناسب براي شركت در تمرين برخوردار بوده و در صورت بروز هرگونه آسيب ديدگي از قبيل تنگي نفس، مشكلات قلبي، آسيب استخواني و… مسئوليت عواقب پزشكي و امدادرساني را بر عهده ميگيرم.
  • اينجانب ملزم به رعايت كليه قوانين مدون جمهوري اسلامي در خصوص پوشش، رفتارها و هنجارهاي اجتماعي مي باشم.
  • هدف اينجانب از عضويت در كلوپ دو تهران و شركت در تمرينات صرفا به دليل فعاليت ورزشي بوده و هيچگونه اهداف سياسي و اجتماعي را دنبال نمي كنم.
  • اينجانب مسئوليت مراقبت و حفاظت كليه وسايل شخصي خود را در طي تمرين بر عهده مي گيرم.

با تمامي شرايط فوق موافق مي باشم.

(با تائيد موارد فوق حق هرگونه شكايت از اعضاء كلوپ تهران را از خود سلب مي نمايم)

اسپانسر

گالری

ویدیو

EmptyVideo