جازموریان تنها نیست
جمعه 23 شهریور 1397 / مسافت 10 كيلومتر
محل شروع پارک تلو

رویداد به پایان رسید

درباره رویداد

تعریف چالش:

این ایونت با کمک شما برای حمایت از کودکان جازموریان با هدف تامین لوازم التحریر به مناسبت شروع سال تحصیلی در پارک تلو برگزار میشه.

 درسته که شاید توانمون اجازه نده اونطور که دلمون میخواد و اونطور که این کودکان زیبا شایسته اون هستن دستشون رو بگیریم اما میتونیم هم به خودشون و هم به کسایی که مارو میبینن، دوسمون دارن یا حمایتمون میکنن، نشون بدیم که بی تفاوت نیستیم و دلگرمشون کنیم. مسافت 10 کیلومتر و مسیر تریل خواهد بود، ما با اسم جازموریان تنها نیست این مسافت رو طی میکنیم.

شرایط شرکت کنندگان

بدینوسیله با تائید فرم ثبت‌نام در كلوپ دو تهران اعلام می‌نمایم تمامی موارد ذیل را مطالعه نموده و متعهد به انجام آنها می‌باشم:

  • مسیر تمرین را از قبل بررسی نموده و از كلیه عوامل محیطی و موانع شهری در طول مسیر مطلع می‌باشم.
  • در طول تمرین ملزم به استفاده از ملزومات ورزشی و استفاده از مسیرهای پیاده‌رو و امن برای عابر پیاده بوده و چنانچه الزام به عبور از تقاطع‌ها وجود داشته باشد با حفظ جوانب احتیاط و رعایت حق تقدم از هر گونه حركت پر خطر اجتناب می‌كنم.
  • اینجانب از سلامت و آمادگی فیزیولوژیكی مناسب برای شركت در تمرین برخوردار بوده و در صورت بروز هرگونه آسیب‌دیدگی از قبیل تنگی نفس، مشكلات قلبی، آسیب استخوانی و… مسئولیت عواقب پزشكی و امدادرسانی را بر عهده میگیرم.
  • هدف اینجانب از عضویت در كلوپ دو تهران و شركت در تمرینات صرفا به دلیل فعالیت ورزشی بوده و هیچگونه اهداف سیاسی و اجتماعی را دنبال نمی‌كنم.
  • اینجانب ملزم به رعایت کلیه قوانین مدون جمهوری اسلامی در خصوص پوشش، رفتارها و هنجارهای اجتماعی می‌باشم و کلیه تبعات ناشی از رعایت نکردن آن را بر عهده می‌گیرم.
  • اینجانب مسئولیت مراقبت و حفاظت كلیه وسایل شخصی خود را در طی تمرین بر عهده می‌گیرم.

با تمامی شرایط فوق موافق می‌باشم.

( با تائید موارد فوق حق هرگونه شكایت از اعضاء كلوپ تهران را از خود سلب می‌نمایم)

ویدیو

EmptyVideo