جازموریان تنها نیست
جمعه 23 شهریور 1397 / مسافت 10 كيلومتر
محل شروع پارک تلو

رویداد به پایان رسید

درباره رویداد

تعریف چالش:

این ایونت با کمک شما برای حمایت از کودکان جازموریان با هدف تامین لوازم التحریر به مناسبت شروع سال تحصیلی در پارک تلو برگزار میشه.

 درسته که شاید توانمون اجازه نده اونطور که دلمون میخواد و اونطور که این کودکان زیبا شایسته اون هستن دستشون رو بگیریم اما میتونیم هم به خودشون و هم به کسایی که مارو میبینن، دوسمون دارن یا حمایتمون میکنن، نشون بدیم که بی تفاوت نیستیم و دلگرمشون کنیم. مسافت 10 کیلومتر و مسیر تریل خواهد بود، ما با اسم جازموریان تنها نیست این مسافت رو طی میکنیم.

شرایط شرکت کنندگان

بدينوسيله باتائيد فرم ثبت نام در كلوپ دو تهران اعلام مي نمايم تمامي موارد ذيل را مطالعه نموده و متعهد به انجام آنها مي باشم:

  • مسير تمرين را از قبل بررسي نموده و از كليه عوامل محيطي و موانع شهري در طول مسير مطلع مي باشم.
  • در طول تمرين ملزم به استفاده از ملزومات ورزشي و استفاده از مسيرهاي پياده رو و امن براي عابر پياده بوده و چنانچه الزام به عبور از تقاطع ها وجود داشته باشد با حفظ جوانب احتياط و رعايت حق تقدم از هر گونه حركت پر خطر اجتناب مي كنم.
  • اينجانب از سلامت و آمادگي فيزيولوژيكي مناسب براي شركت در تمرين برخوردار بوده و در صورت بروز هرگونه آسيب ديدگي از قبيل تنگي نفس، مشكلات قلبي، آسيب استخواني و… مسئوليت عواقب پزشكي و امدادرساني را بر عهده ميگيرم.
  • اينجانب ملزم به رعايت كليه قوانين مدون جمهوري اسلامي در خصوص پوشش، رفتارها و هنجارهاي اجتماعي مي باشم.
  • هدف اينجانب از عضويت در كلوپ دو تهران و شركت در تمرينات صرفا به دليل فعاليت ورزشي بوده و هيچگونه اهداف سياسي و اجتماعي را دنبال نمي كنم.
  • اينجانب مسئوليت مراقبت و حفاظت كليه وسايل شخصي خود را در طي تمرين بر عهده مي گيرم.

با تمامي شرايط فوق موافق مي باشم.

(با تائيد موارد فوق حق هرگونه شكايت از اعضاء كلوپ تهران را از خود سلب مي نمايم)

ویدیو

EmptyVideo