اهدای خون، اهدای زندگی
دوشنبه 9 مرداد ماه 1402 / مسافت 12 كيلومتر
محل شروع خیابان ولیعصر

رویداد به پایان رسید

درباره رویداد

سلام
فقط یه لحظه فکر کن!
فقط یه لحظه که الان اونقدر سالمی که میتونی همین الان پاشی و کیلومترها بدوی و دقیقا همین الان آدمهایی چشم انتظار بهبود عزیزانشون هستن تا فقط بتونن از روی تخت بیمارستان بلند بشن و چند قدم راه برن.

به مناسبت روز اهدای خون و برای ترویج فرهنگ “اهدای خون، اهدای زندگی” دوشنبه 9 مرداد، ما تهرانرها مسیر LIFE رو خواهیم دوید.

میتونی دوستات رو هم دعوت کنی و لینک شرکت در رویداد رو براشون بفرستی.
کسانی که مسیر رو توی هر ساعتی از روز دوشنبه 9 مرداد طی کنن، بج یادگاری از ما میگیرن.

مسیر رویداد:

شرایط شرکت کنندگان

بدینوسیله با تائید فرم ثبت‌نام در كلوپ دو تهران اعلام می‌نمایم تمامی موارد ذیل را مطالعه نموده و متعهد به انجام آنها می‌باشم:

  • مسیر تمرین را از قبل بررسی نموده و از كلیه عوامل محیطی و موانع شهری در طول مسیر مطلع می‌باشم.
  • در طول تمرین ملزم به استفاده از ملزومات ورزشی و استفاده از مسیرهای پیاده‌رو و امن برای عابر پیاده بوده و چنانچه الزام به عبور از تقاطع‌ها وجود داشته باشد با حفظ جوانب احتیاط و رعایت حق تقدم از هر گونه حركت پر خطر اجتناب می‌كنم.
  • اینجانب از سلامت و آمادگی فیزیولوژیكی مناسب برای شركت در تمرین برخوردار بوده و در صورت بروز هرگونه آسیب‌دیدگی از قبیل تنگی نفس، مشكلات قلبی، آسیب استخوانی و… مسئولیت عواقب پزشكی و امدادرسانی را بر عهده میگیرم.
  • هدف اینجانب از عضویت در كلوپ دو تهران و شركت در تمرینات صرفا به دلیل فعالیت ورزشی بوده و هیچگونه اهداف سیاسی و اجتماعی را دنبال نمی‌كنم.
  • اینجانب ملزم به رعایت کلیه قوانین مدون جمهوری اسلامی در خصوص پوشش، رفتارها و هنجارهای اجتماعی می‌باشم و کلیه تبعات ناشی از رعایت نکردن آن را بر عهده می‌گیرم.
  • اینجانب مسئولیت مراقبت و حفاظت كلیه وسایل شخصی خود را در طی تمرین بر عهده می‌گیرم.

با تمامی شرایط فوق موافق می‌باشم.

( با تائید موارد فوق حق هرگونه شكایت از اعضاء كلوپ تهران را از خود سلب می‌نمایم)

ویدیو

EmptyVideo