روز جهانی دویدن
11 خرداد 1401 / مسافت 60 كيلومتر
محل شروع هر جا که هستید

رویداد به پایان رسید

درباره رویداد

روز جهانی دویدن توی روز اول ماه ژوئن 2016 برگزار شد. تو این روز بیش از 2.5 میلیون دونده از 177 کشور مختلف شرکت کردند و حدود 9.2 میلیون مایل هم دویدند. این رویداد هر ساله به صورت منظم در جهان تکرار میشه.

هدف این روز اینه که همه افراد رو به حرکت وادار کنه تا فعال‌تر بشن و نه تنها از فواید دویدن برای سلامت جسمانی بهره ببرند بلکه از فواید سلامت روانی مثل کاهش اضطراب و حس اعتماد به نفس هم استفاده کنند.

روز جهانی دویدن
Global Running Run

دویدن میلیون‌ها کودک به بخش بزرگی از روز جهانی دویدن تبدیل شده و هدفش اینه که بیش از یک میلیون کودک از سراسر جهان تو اون شرکت کنند.
اونها امیدوارند که الهام بخش نسل‌های آینده برای سالم موندن باشند.

روز جهانی دویدن تو سال 2020 به دلیل همه‌گیری جهانی COVID-19 چالش برانگیزتر شد. با توقف بعضی از رویدادهای فیزیکی و به دلیل توصیه‌های فاصله‌گذاری اجتماعی، بسیاری از دونده‌ها تو این چالش به صورت مجازی شرکت کردند.

اگه به دنبال ایجاد انگیزه دویدن در بین نزدیکان خودتون هستید، روز جهانی دویدن فرصت مناسبیه تا بتونه جامعه بزرگی از دونده‌ها رو دور هم جمع کنه.

تو این چالش چه اتفاقی می افته!

چالش روز چهارشنبه ۱۱ خرداد ساعت ۶ صبح شروع میشه و تا ۱۱ شب ادامه داره …..
نکته اول: همه کسانی که بتونن ۲ ساعت پشت سر هم (در مجموع ۱۰ کیلومتر) رو به پایان برسونن فینیشر محسوب میشوند.

زمانبندی چالش:

در هر ساعت 5 ‌کیلومتر میدویم، بعد از تموم کردن ۲۰ کیلومتر،۲ ساعت استراحت میکنیم.

۹-۱۰

۸-۹

۷-۸

۶-۷

بعد از دو ساعت استراحت، برای 20 کیلومتر بعدی آماده میشیم. بعد از 4 ساعت، در مجموع 40 کیلومتر دویدیم. دوباره 2 ساعت استراحت میکنیم.

۱۵-۱۶

۱۴-۱۵

۱۳-۱۴

۱۲-۱۳

حالا وقتشه 5 ساعت اخر رو بدویم و 65 کیلومتر روبه اتمام برسونیم.

۲۲-۲۳

۲۱-۲۲

۲۰-۲۱

۱۹-۲۰

۱۸-۱۹

Global Running Run

شرایط شرکت کنندگان

بدینوسیله با تائید فرم ثبت‌نام در كلوپ دو تهران اعلام می‌نمایم تمامی موارد ذیل را مطالعه نموده و متعهد به انجام آنها می‌باشم:

  • مسیر تمرین را از قبل بررسی نموده و از كلیه عوامل محیطی و موانع شهری در طول مسیر مطلع می‌باشم.
  • در طول تمرین ملزم به استفاده از ملزومات ورزشی و استفاده از مسیرهای پیاده‌رو و امن برای عابر پیاده بوده و چنانچه الزام به عبور از تقاطع‌ها وجود داشته باشد با حفظ جوانب احتیاط و رعایت حق تقدم از هر گونه حركت پر خطر اجتناب می‌كنم.
  • اینجانب از سلامت و آمادگی فیزیولوژیكی مناسب برای شركت در تمرین برخوردار بوده و در صورت بروز هرگونه آسیب‌دیدگی از قبیل تنگی نفس، مشكلات قلبی، آسیب استخوانی و… مسئولیت عواقب پزشكی و امدادرسانی را بر عهده میگیرم.
  • هدف اینجانب از عضویت در كلوپ دو تهران و شركت در تمرینات صرفا به دلیل فعالیت ورزشی بوده و هیچگونه اهداف سیاسی و اجتماعی را دنبال نمی‌كنم.
  • اینجانب ملزم به رعایت کلیه قوانین مدون جمهوری اسلامی در خصوص پوشش، رفتارها و هنجارهای اجتماعی می‌باشم و کلیه تبعات ناشی از رعایت نکردن آن را بر عهده می‌گیرم.
  • اینجانب مسئولیت مراقبت و حفاظت كلیه وسایل شخصی خود را در طی تمرین بر عهده می‌گیرم.

با تمامی شرایط فوق موافق می‌باشم.

( با تائید موارد فوق حق هرگونه شكایت از اعضاء كلوپ تهران را از خود سلب می‌نمایم)