افتتاح جاده سلامتی ایران مال
جمعه 23اردیبهشت 1401 / مسافت 6 كيلومتر
محل شروع بام سبز ایران مال

رویداد به پایان رسید

درباره رویداد

در این رویداد، جاده سلامتی مجموعه ایران مال با حضور 900 نفر از ورزشکاران تهران کلاب افتتاح شد. دوندگان مسیر 6 کیلومتری را درون مجموعه و جاده سلامتی آن که بر روی بام ایران مال قرار دارد دویدند. در انتهای رویداد دو، به هنگام پذیرایی مختصری که از دوندگان صورت گرفت، برنامه های مختلفی نیز اجرا شد. این رویداد با حضور وزیر ورزش، رئیس اداره ورزش های همگانی وزارت ورزش، مدیران و مسئولین ایران مال همراه بود.

افتتاح جاده سلامتی ایران مال

شرایط شرکت کنندگان

بدینوسیله با تائید فرم ثبت‌نام در كلوپ دو تهران اعلام می‌نمایم تمامی موارد ذیل را مطالعه نموده و متعهد به انجام آنها می‌باشم:

  • مسیر تمرین را از قبل بررسی نموده و از كلیه عوامل محیطی و موانع شهری در طول مسیر مطلع می‌باشم.
  • در طول تمرین ملزم به استفاده از ملزومات ورزشی و استفاده از مسیرهای پیاده‌رو و امن برای عابر پیاده بوده و چنانچه الزام به عبور از تقاطع‌ها وجود داشته باشد با حفظ جوانب احتیاط و رعایت حق تقدم از هر گونه حركت پر خطر اجتناب می‌كنم.
  • اینجانب از سلامت و آمادگی فیزیولوژیكی مناسب برای شركت در تمرین برخوردار بوده و در صورت بروز هرگونه آسیب‌دیدگی از قبیل تنگی نفس، مشكلات قلبی، آسیب استخوانی و… مسئولیت عواقب پزشكی و امدادرسانی را بر عهده میگیرم.
  • هدف اینجانب از عضویت در كلوپ دو تهران و شركت در تمرینات صرفا به دلیل فعالیت ورزشی بوده و هیچگونه اهداف سیاسی و اجتماعی را دنبال نمی‌كنم.
  • اینجانب ملزم به رعایت کلیه قوانین مدون جمهوری اسلامی در خصوص پوشش، رفتارها و هنجارهای اجتماعی می‌باشم و کلیه تبعات ناشی از رعایت نکردن آن را بر عهده می‌گیرم.
  • اینجانب مسئولیت مراقبت و حفاظت كلیه وسایل شخصی خود را در طی تمرین بر عهده می‌گیرم.

با تمامی شرایط فوق موافق می‌باشم.

( با تائید موارد فوق حق هرگونه شكایت از اعضاء كلوپ تهران را از خود سلب می‌نمایم)

اسپانسر

گالری