افتتاح جاده سلامتی ایران مال
جمعه 23اردیبهشت 1401 / مسافت 6 كيلومتر
محل شروع بام سبز ایران مال

رویداد به پایان رسید

درباره رویداد

در این رویداد، جاده سلامتی مجموعه ایران مال با حضور 900 نفر از ورزشکاران تهران کلاب افتتاح شد. دوندگان مسیر 6 کیلومتری را درون مجموعه و جاده سلامتی آن که بر روی بام ایران مال قرار دارد دویدند. در انتهای رویداد دو، به هنگام پذیرایی مختصری که از دوندگان صورت گرفت، برنامه های مختلفی نیز اجرا شد. این رویداد با حضور وزیر ورزش، رئیس اداره ورزش های همگانی وزارت ورزش، مدیران و مسئولین ایران مال همراه بود.

افتتاح جاده سلامتی ایران مال

شرایط شرکت کنندگان

بدينوسيله باتائيد فرم ثبت نام در كلوپ دو تهران اعلام مي نمايم تمامي موارد ذيل را مطالعه نموده و متعهد به انجام آنها مي باشم:

  • مسير تمرين را از قبل بررسي نموده و از كليه عوامل محيطي و موانع شهري در طول مسير مطلع مي باشم.
  • در طول تمرين ملزم به استفاده از ملزومات ورزشي و استفاده از مسيرهاي پياده رو و امن براي عابر پياده بوده و چنانچه الزام به عبور از تقاطع ها وجود داشته باشد با حفظ جوانب احتياط و رعايت حق تقدم از هر گونه حركت پر خطر اجتناب مي كنم.
  • اينجانب از سلامت و آمادگي فيزيولوژيكي مناسب براي شركت در تمرين برخوردار بوده و در صورت بروز هرگونه آسيب ديدگي از قبيل تنگي نفس، مشكلات قلبي، آسيب استخواني و… مسئوليت عواقب پزشكي و امدادرساني را بر عهده ميگيرم.
  • اينجانب ملزم به رعايت كليه قوانين مدون جمهوري اسلامي در خصوص پوشش، رفتارها و هنجارهاي اجتماعي مي باشم.
  • هدف اينجانب از عضويت در كلوپ دو تهران و شركت در تمرينات صرفا به دليل فعاليت ورزشي بوده و هيچگونه اهداف سياسي و اجتماعي را دنبال نمي كنم.
  • اينجانب مسئوليت مراقبت و حفاظت كليه وسايل شخصي خود را در طي تمرين بر عهده مي گيرم.

با تمامي شرايط فوق موافق مي باشم.

(با تائيد موارد فوق حق هرگونه شكايت از اعضاء كلوپ تهران را از خود سلب مي نمايم)

اسپانسر

گالری