موعود توکلی

موعود یک دونده آماتور و دانش آموخته دانشگاه علم و صنعت و دانشگاه تهران است که تخصص او مدیریت کسب و کار و فن آوری اطلاعات می باشد. او سوابق متعددی در زمینه راه اندازی استارت آپ ها، مشاوره و توسعه کسب و کارهای جدید داشته است.

 موعود در اوایل تاسیس تهران کلاب، به صورت اتفاقی در یک ایونت جمعه صبح با تهران آشنا شد. جذابیت دوی شهری در کنار جذابیت توسعه یک کسب و کار رو به رشد و خلاقانه باعث شد تا او به تهران ملحق شود.

موعود در گسترش فعالیت ها، تدوین استراتژی ها و ایجاد ساختار های تهران کلاب نقش جدی داشته است. تغییر تهران از یک کلوپ دو به یک نهاد همه جانبه در زمینه دوی شهری از اولویت های اوست و بزرگترین هدف او برگزاری اولین دوی ماراتن در شهر تهران است.

حمید اعتمادی

حمید موسس و بنیان گذار تهران کلاب، یکی از ورزشکاران برجسته با سابقه فعالیت های متعدد داخلی و بین المللی در ورزش دو میدانی است. کسب چندین عنوان قهرمانی، انتخاب به عنوان آماده ترین ورزشکار ملی در سال 84، گواهینامه های دوره عالی مربی گری آکادمی ملی المپیک، گواهینامه بین المللی بدنسازی حرفه ای و همچنین شرکت در بیش از 15 ماراتن بین المللی از جمله عناوینی است که وی در کارنامه ورزشی درخشان خود دارد.